Rhenus oleje

Rhenus Lub – prémiový partner v průmyslu

Tradice a inovace – obojím se Rhenus Lub vyznačuje. Společnost Rhenus Lub byla založena v roce 1882 a je nezávislou a úspěšnou německou společností spravovanou majitelem s mezinárodními dceřinými společnostmi a distributory. Díky dlouhodobému myšlení a vývojovým činnostem je vedoucí v inovacích průmyslových maziv.

Značka Rhenus je jednou z nejsilnějších světových značek pro speciální maziva v různých aplikacích a odvětvích. Jako prémiový partner pro průmysl zná a rozumí fluid managementu svých zákazníků, kteří věří Rhenus Lub jako vysoce inovativnímu a spolehlivému odborníkovi s detailním know-how v chladicích a průmyslových mazivech.

Produkty

Speciální maziva od Rhenusu – prvotřídní kvalita a bezpečí pro Vaše procesy. Rozsáhle portfolio speciálnch maziv od Rhenus Lub se týká vodou mísitelných a čistých olejů a vysoce výkonných maziv.

Naše výrobky se používají v řadě průmyslových odvětví od A do Z. V úzké spolupráci se zákazníky vyrábí a vyvíjí v přísné úrovni kvality a jde daleko za standardy z hlediska ekonomiky, ekologie a ochrany zdraví. Toto je místo, kde lze vidět sílu inovativního, flexibilního a vlastně řízeného podniku.

Rhenus vodou mísitelné kapaliny

Oleje pro tvorbu chladící emulze používané při strojním obrábění kovů.

Rhenus řezné oleje

Oleje vhodné pro strojní obrábění kovů.

Rhenus kluzné oleje

Produkty vhodné pro mazání kluzných částí obráběcích strojů.

Rhenus plastická maziva

Tuhá maziva a vazelíny vhodné pro mazání ložisek a speciální aplikace ve strojní výrobě.

Rhenus MQL oleje

Oleje vhodné pro systémy minimálního mazání (Minimal Quantity Lubrication)

Rhenus odparné oleje

Oleje vhodné pro lisování, které se po daném procesu samovolně odpaří, dané produkty tak není nutné následně  odmašťovat před další aplikací např. svařováním.

Rhenus hydraulické oleje

Oleje vhodné pro hydraulické systémy.

Kontaktujte nás

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů